طراحي سايت در اصفهان

براي طراحي وب سايت در اصفهان چه عواملي اهميت دارد؟

اول از همه بياييد بطور كوتاه به شهر اصفهان و فرهنگ غني آن نگاهي بيندازيم. شهر اصفهان از لحاظ تاريخي، هنري و فرهنگي شهري در خور قدمت و دانش است. اين شهر با وجود داشتن بافت هاي سنتي و تاريخي روز به روز در حال گسترش است. مردم اصفهان امروزه خود را با امور ديجيتالي همسو كرده اند. و مي توان گفت شهري با اين قدمت جزء سومين شهر بزرگ ايران مي باشد. پس جاي تعجبي ندارد كه امور مردم چه از لحاظ شخصي چه از لحاظ اداري دارد به سمت ديجيتالي شدن حركت مي كند. حتي بازاريابي سنتي جاي خود را به بازاريابي ديجيتال مي دهد. با همه ي اين اوصاف حالا بهتر درك مي كنيم كه پيدا كردن يك شركت خود ديجيتال ماركتينگ چقدر براي ادامه بازار كار ضرورت دارد. در اينجا به عوامل مهم بصري طراحي وب سايت در اصفهان اشاره مي كنيم:

طرح بندي: طرح بندي در گرافيك، تبليغات و متن قابل اجرا است. در دنياي وب، كاربران ميتوانند با استفاده از يك كلمه كليدي يا كي ورد به اطلاعاتي كه دنبال آن هستند دست يابند و ان را مشاهده كنند . اين طرح بندي ويژه شامل حفظ تعادل، ثبات و يكپارچگي طراحي مي شود. رنگ: انتخاب رنگ بستگي به هدف وب سايت و مشتري دارد؛ رنگ وب سايت مي تواند طراحي ساده سياه و سفيد يا تناليته هاي رنگي باشد كه ميتوان با استفاده از اين رنگ ها شخصيت يا نام تجاري يك سازمان را بلد و نمايش داد. گرافيك: گرافيك مي تواند شامل آرم ها، عكس ها، كليپ هاي تصويري و يا آيكون ها باشد كه همه آنها طراحي وب را بهبود مي بخشد. اين تصاوير بايد با نوع اطلاعات وب سايت و كاربران و همچنين با رنگ و محتواي صفحه ي وب سايت همخواني داشته باشد.  فونت: استفاده از فونت هاي مختلف مي تواند طراحي سايت در اصفهان را متنوع كند. اكثر مرورگرهاي وب فقط مي توانند تعدادي از فونت هايي را كه به عنوان “فونت هاي وب ايمن” شناخته مي شوند، بخوانند، بنابراين اگر از اين فونت ها در طراحي استفاده كرديد طراحي شما قابل پذيرش خواهد بود. محتوا: محتوا و طراحي را مي توان با هم انجام داد. به اين صورت هدف و پيام سايت را خيلي راحت ميتوان از طريق تصاوير و متن انتقال داد. متن و محتواي نوشته شده هميشه بايد مرتبط و مفيد باشد تا بتواند خواننده را از اشتباه و سردرگمي درآورده و بتوانند زودتر به مطالب مورد نظر خود برسند. همچنين محتوا بايد براي موتورهاي جستجو بهينه سازي شود و اندازه و شكل ان مناسب و كلمات كليدي مرتبط در آن قرار داده شود.

 

ايجاد طراحي كاربر پسند

 

علاوه بر عناصر اساسي طراحي وب كه باعث مي شود سايت زيبا و از لحاظ بصري جذاب و قانع كننده باشد، وب سايت هميشه در هر شرايطي بايد اخرين كاربر را نيز در نظر بگيرد. با توجه به عوامل زير مي توان رضايت كاربر را بدست آورد. شما مي توانيد يك طراحي سايت حرفه اي را در يك شركت ديجيتال ماركتينگ سفارش دهيد.

 

ناوبري: ناوبري در واقع ساختار وب ، منوها و ساير ابزارهاي ناوبري است كه در طراحي وب سايت با توجه به نحوه مرور و جستجوي كاربران ايجاد مي شود. هدف اين است كه به كاربر كمك كند تا به راحتي در پيرامون سايت حركت كند و اطلاعات لازم را پيدا كند. ناوبري سرعت كاربر را افزايش خواهد داد.

 

چند رسانه اي: محرك هاي ويديويي و صوتي مرتبط در طراحي وب سايت مي تواند به كاربران در درك سريع و بهتر اطلاعات كمك كنند. ويديو ها و فايل هاي صوتي باعث ميشوند بازديدكنندگان زمان بيشتري در صفحه وب بمانند و براي ماندن انها را جذب و تشويق مي كنند.

 

سازگاري:  براي طراحي وب سايت، اندازه و سازگاري در مرورگرهاي مختلف و سيستم عامل، بسيار مهم است زيرا اين سازگاري باعث ميشود كاربران بيشتري وب سايت را ببينند.

 

تكنولوژي: پيشرفت هاي تكنولوژي به طراحان اجازه مي دهد تا جنبش و نوآوري را اضافه كنند و اجازه مي دهند طراحي وب هميشه تازه، فعال و حرفه اي باشد.

 

تعاملي: افزايش مشاركت فعال كاربران در تبادل نظر و نظرسنجي ها در وب سايت، با استفاده از عضويت در سايت و ايميل، راه بسيار خوبي است تا كاربران جديد از بازديدكننده به مشتري تبديل شوند.

 

با توجه به اطلاعات ذكر شده در قسمت بالا، اكنون ميدانيم كه طراحي سايت در اصفهان چگونه و به جه صورتي انجام مي شود. و همچنين چه عوامل و عناصري در بهتر شدن وب سايت و جذب كاربران اهميت دارد. شركتهاي طراحي سايت مي توانند در اين امر شما را ياري كنند.

شركت طراحي سايت در اصفهان،  آموزش طراحي سايت در اصفهان، طراحي سايت حرفه اي در اصفهان، قيمت طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت وردپرس اصفهان، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، ديجيتال ماركتينگ اصفهان،  شركت ديجيتال ماركتينگ در اصفهان

 


نوشته شده توسط مهتاب | ۲۰ دى ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۸:۰۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |